Para Yatırma

Etrabet Para Yatırma

Piyasada bulabileceğiniz, en hızlı hareket eden finansal işlemleri yöneten sitelerden bir tanesi, etrabet bahis sitesini, markasını işaret edecektir. Etrabet para yatırma anlayışına baktığınızda, sanal cüzdan ve banka işlemleri kapsamında hareket edildiğini göreceksiniz. Pratik yöntemler, kolay yöntemler, güvenli yöntemler, hızlı yöntemler ile aynı zamanda uygun düşük limitler ile transfer işlemine imkan sağlanmıştır.

Etrabet Yatırım Yöntemleri

Bu sitede kullanabileceğiniz yatırım yöntemleri, papara ile para yatırma seçeneğinden, CMT  cüzdan ile para yatırma seçeneğinden, banka havalesi ile para yatırma seçeneğinden, EFT ile para yatırma seçeneğinden ve cepbank ile para yatırma seçeneğinden meydana gelmektedir. Sadece kendinize ait sistemleri yani finansal gereçleri kullanmanız gerekmektedir.

Havale gibi, EFT gibi bir sistemi tercih edecek iseniz, önce canlı destek ile görüşmeniz, banka bilgilerini ve hesap bilgilerini almanız, doğru hesaba hızlı ve güvenli transfer işlemini yapmanız tavsiye edilecektir. Yatırım işlemlerinde gün şeklinde veya saat şeklinde bir ayrım yoktur. EFT hariç diğer sistemlerde her gün, her saat para yatırma işlemini yapabilirsiniz. EFT hafta içi ve belirli saatler dahilinde para transferi imkanı sağlayan bir sistemdir.

Etrabet Yatırım Miktarları

Yatırım işlemlerinde etrabet para yatırma yani para transferi tercih edeceğiniz en düşük yatırım miktarları, bir standarda bağlanmıştır. Opera seçeneği ile en az 20 Türk Lirası yatırım yapabilirsiniz. CMT  cüzdan seçeneği ile en az 20 Türk Lirası yatırım yapabilirsiniz. Banka havalesi seçeneği ile en az 250 Türk Lirası yatırım yapabilirsiniz. EFT seçeneği ile en az 250 Türk Lirası yatırım yapabilirsiniz.

Cepbank seçeneği ile en az 20 Türk Lirası yatırım işlemi yapabilirsiniz. Bu limitlerin altında yatırım talimatı vermeniz durumunda, finansal departman kurallar gereği yatırdığımız parayı kabul etmeyecektir.

Etrabet Yatırımda Komisyon Alıyor mu?

Etrabet para yatırma seçeneklerinde, tercih edilen sistemlerin tamamını kapsayacak şekilde komisyon almaz, kesinti yapmaz. 20 Türk Lirası ya da 250 Türk Lirası, 1.000 Türk Lirası ya da 5.000 Türk Lirası yatırdığınızda, paranın tamamı sizin olacaktır. Para hesaba geçer ve tamamı kullanılır.

Eksik para geçtiğini görüyor iseniz, sorumlusu site ya da finansal departman asla olmayacaktır. Bankadan çıkan paranın site hesabına eksik geçtiğini görüyor iseniz, dekont üzerinde inceleme yaptığınızda ya da bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde veya internet bankacılığına baktığınızda, kesintinin banka tarafından yapılmış olduğunu göreceksiniz.