Para Çekme

Etrabet Para Çekme

Etrabet sitesinde yer aldığınız müddetçe, herhangi bir online izle seçeneği üzerinden, her an para kazanma şansını elde edebilirsiniz. İddaa oynayarak para kazanma şansını, oyun oynamak suretiyle para kazanma şansını elde ettiğiniz takdirde, etrabet para çekme seçenekleri, miktarları dahilinde hızlı bir şekilde, çok kısa süre içerisinde kazandığınız paraları geri alacaksınız.

Etrabet Nasıl Ödeme Yapıyor

Site ödemeler konusunda, elbette belirli prensipler dahilinde hareket etmektedir. Prensiplerin içerisinde hesap açılması, hesaba para yatırılması, yatırılan paranın kullanılması, yatırılan para ile para kazanma şansının minimum 1 defa elde edilmesi ve sonra para çekme talimatının verilmesi bulunmaktadır. Mutlaka para yatıracak, kullanacak, kazanç şansını en az 1 defa elde edeceksiniz.

En düşük ve en yüksek para çekme miktarları dahilinde, kendinize ait hesaplara para çekme talimatı vermeyi unutmayacaksınız. Para çekme talep formunu eksik bırakmayacak şekilde, gerçek bilgiler ile doğru bir şekilde doldurup, finansal departmana göndereceksiniz.

Etrabet Ödeme Yöntemleri

Ödemeler konusunda sitenin kullandığı yöntemlere bakıldığında, banka havalesi ile ödeme seçeneğinin, papara ile ödeme seçeneğinin, EFT ile ödeme seçeneğinin ve CMT  cüzdan ile ödeme seçeneğinin bulunduğu görülmektedir. Bu 3 yöntemin tamamında, Türk Lirası ile işlem yapma avantajı sağlanmıştır.

Türk Lirası üzerinden para çekme talimatı verecek ve verdiğimiz talimat da herhangi bir komisyon ödemeyeceksiniz. Para çekme işlemlerinde papara için 100 ve 10.000 Türk Lirası en düşük en yüksek miktarlar, CMT cüzdan için 100 ve 10.000 Türk Lirası en düşük ve en yüksek miktarlar, banka havalesi ve EFT için 100 ve 10.000 Türk Lirası en düşük ve en yüksek miktarlar kullanılmaktadır.

Etrabet Ödeme Komisyon Ve Belge Talepleri

Etrabet para çekme işleminde, ödemeler konusunda komisyon anlayışı yoktur. 100 ya da 10.000 Türk Lirası, 5.000 ya da 500 Türk Lirası para çekme talimatı veren kullanıcıya farklı bir uygulama yapılmaz. Hiçbir parasal değer üzerinden komisyon alınmaz. Ücretsiz işlemler sınıfına dahil edilmektedir. Belge talepleri konusunda güvenlik tedbirlerinin gündeme alındığı görülecektir.

Kullanıcı adına ve soyadına ait olmayan bir hesaba para çekme talimatı verilir ise, doğal olarak güvenlik tedbirleri devreye girecek ve bu kapsamda şahıslardan ispatlayıcı nitelikteki belgenin talep edilmesi söz konusu olabilir. Bunun haricinde parasal büyüklükler açısından ya da benzer bir anlayış tabirinde belge talebinin gündeme gelmesi söz konusu olmayacaktır.