Kayıt

Etrabet Kayıt

Yabancı bir bahis sitesi ya da yabancı bir oyun sitesi olarak Türkiye pazarında hizmet vermeye devam eden etrabet markasını kullanabilmeniz, yatırım yapıp, para kazanma şansını elde edebilmeniz için, basit bir şekilde, hızlı bir şekilde, ücretsiz ve güvenli bir şekilde etrabet kayıt işlemini yapmanız gerekmektedir. Ayırmanız gereken süre ortalama 5 dakika civarındadır. Herhangi bir belge göndermenize gerek bulunmamaktadır. Herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır.

Etrabet Kayıt Şartları

Hesap açma girişimine başlamadan önce, üyelik başvuru formunu doldurup, müşteri hizmetlerine göndermeden önce, kayıt şartları hakkında bilgi sahibi olmanız, zaman kaybetmenize engel olacaktır. 18 yaşında ya da üzerinde bulunmanız zorunludur. Aynı ip adresi, aynı ikametgah adresi üzerinden daha önce siz dahil olacak şekilde, aynı aile fertlerinden herhangi bir kişi tarafından hesap açılmamış olması gerekecektir. Siz daha önce bir hesap açmış iseniz, etrabet üyelik iptal işlemi ile karşılaşmış iseniz, ilgili şartları sağlamadığınız görülecek ve yaptığınız başvuru kabul edilmeyecektir. Bu basit şartları sağladığınızı tespit ediyor iseniz, hemen kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Etrabet Nasıl Kayıt Olurum?

Kayıt olmak çok kolaydır. Yeni giriş adresini bulacak ve siteyi açacaksınız. Açtığınız ekranın sağ üst köşesine baktığınızda, sarı renkli bir buton hazırlandığını ve üzerine Türkçe karakterler ile kayıt ol yazısının konulduğunu göreceksiniz. Seçim işlemini yaptığınız andan itibaren, etrabet kayıt işlemine başlayacaksınız. Ekranların orta bölümüne koyu gri renk tonunda hazırlanmış bir üyelik başvuru formu gelecektir. Bu form aşamalardan meydana gelmektedir. Önce kullanıcı adı şifre belirlemesi yapacak, sonraki sayfa bölümüne gidecek, kişisel bilgileri girecek, en son onay bölümüne gelip, kutuları işaretleyip onay verecek ve bir hesap sahibi olacaksınız.

Etrabet Kayıt İçin İstenen Bilgiler

Etrabet sitesinde hesap açmaya başladığınız andan, başvuru sürecine başladığınız andan itibaren, etrabet kayıt işleminin gerçekleşmesi için, bilgi paylaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiler isminiz ve soy isminiz, doğum tarihiniz ve orta isminiz, adres bilginiz, telefon numaranız, kullanacağınız para birimi olacaktır. Bu bilgileri paylaşmadan başvuru formunun gerçeğe dönüştürülmesi yani onaylanması mümkün değildir.

Etrabet Kayıt Ücreti

Etrabet kayıt işleminde ücret yoktur. Herhangi bir para talep edilmez. Abone olacağınız, haftalık ya da aylık veya yıllık olarak para ödeyeceğiniz bir site değildir. Ücretsiz bir şekilde kayıt olacaksınız ve hesabınıza yatırdığınız paralar ile tamamı olacak şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.