Canlı Destek

Etrabet Canlı Destek

Üyelerin yardım taleplerini karşılamak, teknik yardım taleplerini almak, iletişime geçmek, sorunları almak, şikayet konularını, görüşlerini ve önerilerini, beklentilerini almak ve incelemek maksadı ile etrabet canlı destek hattının meydana getirildiği görülmektedir. Canlı destek yazılım şeklinden de anlaşılacağı üzere, canlı olarak birebir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeniz anlamına gelmektedir. Pratik bir uygulamadır, kullanışlı bir uygulamadır. Her kullanıcının her gün, bu sistem üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşma şansı yaratılmıştır.

Etrabet Canlı Yardım İle Nasıl Görüşebilirim?

Canlı yardım bölümü ile görüşebilmeniz için, önce Türkiye ip adresleri için hazırlanmış yeni giriş adresini bulup, koyu renk tonlarının hakim olduğu tasarımı, ana sayfayı, ekranlara açacaksınız. Sağ alt köşeye baktığınızda, canlı destek yazılı bir resim, bir sembol olduğu ve siz seçim işlemini yaptığınızda, ekranın görüntüsü değişmeyecek, sağ alt köşeden yukarıya doğru beyaz renkli ve üzerinde hoş geldiniz yazılı bir görüşme penceresi açılacaktır.

Adınız bölümünü doldurmanız ve bunun ile birlikte, kullanıcı adınız bölümünü doldurmanız zorunludur. Kullanıcı hesabınıza ait bilgiler ile boş bölümleri doldurup, yeşil renkli görüşmeye başla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Takriben 30 saniye içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere cevap verecektir. Konu seçimi, departman seçimi gibi bir uygulama yoktur.

Etrabet Canlı Yardım Çalışma Saatleri

Türkiye’de online olarak hizmet vermeye devam eden bu site, etrabet canlı destek uygulamasında saat ayrımı, gün ayrımı yapmamıştır. Her gün, her saat hizmet prensibi dahilinde kullanıcıların karşılandığı görülmektedir. Tatil günleri ile uğraşmaz, mesai saatleri ile uğraşmaz, mesai saatleri dışı anlayışı ile karşılaşmazsınız. Her gün, her saat hizmet alırsınız.

Etrabet Canlı Yardım Türkçe mi?

Etrabet canlı destek bölümü, Türkçe dil seçeneği ile hazırlanmıştır. Canlı yardım bölümünü açtığınızda, görüşme penceresini ekranlara getirdiğinizde, doğrudan Türkçe hazırlanmış ve hoş geldiniz metnine sahip bir tasarım ile karşılaşacaksınız. Doldurmanız gereken bölümlerde, Türkçe sorular sorulmuştur. Görüşmeye başladı butonu Türkçe hazırlanmıştır. Bu konu üzerinden seçim yaparsınız. Takribi 30 saniye içerisinde, müşteri hizmetleri temsilcisi Türkçe dil seçeneğinde sizin karşınıza gelir, sizleri karşılar. Birebir görüşme kusursuz bir Türkçe dil desteğinde gerçekleşecektir. Daha anlaşılır, daha sağlıklı hizmet prensibinin gündeme getirildiği görülecektir.