Belge

Etrabet Belge

Belge talep edilmesi, kullanıcı olan şahıslardan belge istenmesi konusunda, etrabet sitesinin elinde bir yetki bulunmaktadır. Bu yetki kurallar ve şartlar dahilinde açıklanmıştır. Etrabet belge talebini gündeme getirecek ise, bunun arkasında mutlaka bir gerekçe bulunmaktadır ve bu gerekçe kullanıcılara aktarılacaktır. Durduk yerde, keyfi uygulamalar neticesinde kullanıcılardan aynı belgelerin defalarca istenmesi, kullanıcılara zorluk çıkarılması gibi bir durum, etrabet sitesinin çalışma prensipleri ile örtüşmemektedir.

Etrabet Neden Belge İstiyor?

Kurallar ve şartlar içerisinde yani genel kullanım koşulları içerisinde, tek tek okuma işlemini, inceleme işlemini gerçekleştirir iseniz, bu sorunun cevabını da bulabilirsiniz. Bu site resmi anlamda onaylanmış bir hizmet ürünüdür ve yasal prosedürler dahilinde hareket etmektedir. Yasal prosedürlerin kullanıcı olan şahıslar tarafından tamamlandığını ispatlamak amacı ile özellik ile 18 yaş sınırı açısından belge talep edilecektir.

Her kullanıcının bir tane hesap açtığının ortaya çıkarılması, diğer kullanıcı haklarının korunması, şeffaf hizmet anlayışının gerçeğe dönüştürülmesi, hile ile bahis, hile ile oyun anlayışının engellenmesi kapsamında, belge talep edilme ihtimali bulunmaktadır. Çalıntı hesaplar ile işlem yapılması, finansal hareketlerin yönetilmesi, çalıntı kartlar ile işlem yapılması, finansal hareketlerin yönetilmesi engellenmek istenmektedir. Bu yüzden belge talep edilmektedir.

Etrabet Nasıl Belge Talep Ediyor?

Sitenin etrabet belge anlayışında, doğrudan müşteri hizmetleri devreye girmektedir. Müşteri hizmetleri kullanıcıların üye olma aşamasında, üyelik başvuru formuna yazmış oldukları elektronik posta adresine bildirim göndermekte, belge talep ettiğini ve hangi belgeleri hangi süre içerisinde göndermesi gerektiğini ifade etmektedir. Müşteri hizmetlerine kullanıcılar elektronik posta aracılığı ile dönüş yapmaktadır. Belgeler alınmakta, resim biçimine dönüştürülmekte ve müşteri hizmetlerine elektronik posta aracılığı ile gönderilmektedir.

Etrabet Sitesine Belge Göndermek Güvenilir mi?

Etrabet belge şeklinde bir bildirim aldığınızda, bahsedildiği şekli ile belgeleri tamamlamanız, resim formatına dönüştürüp, müşteri hizmetlerine göndermeniz gerekmektedir. Siteyi kullanmaya devam etmek istiyor iseniz, buna katılım sağlayacaksınız. Eğer güvenlik açısından, belgelerin güvenliği açısından endişe duyuyor iseniz, etrabet gereken tedbirleri almış, gizlilik politikası hükümlerini belirlemiş, yasal sorumluluğu kabul etmiştir. Belge paylaşılması, belge sızdırılması gibi bir durum olmayacaktır. Güvenlik programları, şifreleme sistemleri, veri koruma sistemleri kullanımda bulunmaktadır.